Wilma van der Horst

Op 22 maart 2025 zal Wilma spreken over:
Wat creëer jij? De kracht van vijf en quintielaspecten in de astrologie.

Quintiel-, Biquintiel- en Sesquiquintielaspecten (respectievelijk 72, 144 en 108 graden) vertellen over  talenten die zodra ze tot ontwikkeling komen een behoorlijke  kracht en verantwoordelijkheid met zich meedragen. De betekenis wordt op basis van het getal vijf, samen met de rol van Venus en een blik op Eris, toegelicht.

Dat het astrologisch makkelijker is om geschiedenis te verklaren dan de toekomst te voorspellen blijkt uit de radix van een man die tijdens de eerste helft van de twintigste eeuw aan de macht was en de wereld op zijn grondvesten deed trillen. Zijn horoscoop komt aan bod en ondanks dat deze door menig astroloog is geduid, ontstaat door toevoeging van de deze aspecten en de huidige astrologische kennis een heel ander beeld.

In de workshop  worden handvatten gegeven om deze aspecten te ontdekken en te duiden.

Wilma van der Horst (Vissen, 1958) heeft in Stein (Limburg) een kleinschalige praktijk in astrologie en geeft cursussen astrologie voor beginners en gevorderden. In 1985 kwam astrologie op haar pad en het heeft haar sindsdien nooit meer losgelaten. Ze heeft het diploma ‘Psycho-Sociaal Werkende’ en is werkzaam geweest als re-integratie coach. In 2024 publiceerde ze haar boek ‘De aspecten van de Quintielreeks. Tekens van Venus, Eris of Lucifer?’